آموزش سئو سایت

فراگیری های سئو وب سایت

آموزش بهینه سازی سایت را می‌خواهیم در‌این بخش از آکادمی کسب و فعالیت اینترنتی وبکیما مورد بررسی در اختیار بگذاریم . همان گونه که میدانید موفقیت هر کسب و فعالیت اینترنتی در گروِ چشم شدن در نتیجه ها جستجوی گوگل است و این واقعه نمی افتد مگر آنکه از به عبارتی اولِ فعال سازی کسب و فعالیت اینترنتی تان یک راهکار خوب برای بهینه سازی وب سایت تان داشته باشید .

فراگیری سئو وب سایت و سئوی سایت

 https://ismaeilsahab.ir/seo-tutorials/

در حالتی‌که بخواهیم به لهجه دوچندان معمولی بگوییم که بهینه سازی سایت چه است جواب آن بدین صورت خواهد بود که بهینه سازی وب سایت به گروه ای از کار هایی که برای بهینه سازی وب سایت برای موتورهای کاوش انجام می شود بهینه سازی وب سایت گفته می شود . در واقع همه کارهایی که شما برای سکو دریافت کردن تارنما در موتورهای کاوش انجام می دهید سئو یا این که به عبارتی سئوی سایت برای موتورهای کاوش اسم داراست .سئو کلاه سفید چه چیزی است ؟

 

به همه عمل هایی که رسمی و کاملا طبق استاندارد های گوگل برای سئوی وب سایت انجام می گردند white hat seo میگویند . در white hat seo همه عمل ها بر پایه ی استاندارهایی است که گوگل برای سئوی وب سایت معلوم نموده است و چه بسا کوچکترین تداخلی با قانون ها گوگل ندارد .

سئوی کلاه خاکستری چه است ؟

 https://ismaeilsahab.ir/what-is-seo/

سئوی کلاه خاکستری نسبتاً یه چیزی فی مابین white hat seo و کلاه سیاه است . در سئوی کلاه خاکستری به طور معمول از تکنیک های کم خطرتری نسبت به سئوی کلاه سیاه به کار گیری می شود و ریسک دوچندان کمتری دارااست . اعتنا داشته باشید که سئوی کلاه خاکستری از دید گوگل به عبارتی کلاه سیاه است اما زیرا وبمسترها طوری این تکنیک ها رو پیاده می نمایند که گوگل متوجه نمی‌شود برای همین از ریسک کمتری برخودار است . این در حالی است که در‌صورتی‌که شما از یک تکنیک کلاه خاکستری برای بهینه سازی سایت خویش به کارگیری فرمائید و گوگل متوجه شود شما مشتمل بر جریمه های گوگل خواهید شد . دقت داشته باشید که خرید بک لینک و پیوند به هیچ عنوان یک راهکار و تکنیک سئو کلاه سفید نیست و چه بسا کلاه خاکستری نیز نیست . خرید بک لینک و پیوند به هر شکلی و با هر یک سری چه بسا ریپورتاژ اطلاع رسانی نیز قسمتی از تکنیک های سئوی کلاه سیاه به حساب آورده می شود . پس با خودمون رو راست باشیم !

سئوی کلاه سیاه چه می‌باشد ؟

 

سئوی کلاه سیاه دقیقا برعکس سئو کلاه سفید است و به طور کامل با استانداردهای گوگل در ناهم خوانی است . در تکنیک های سئوی کلاه سیاه از طریق هایی به کارگیری می شود که در حالتی که گوگل متوجه شود بدون شک وبسایت شما در آن واژه و کلمه حساس که از سئوی سیاه برای جايگاه به دست آوردن در آن به کارگیری نموده اید را پنالتی می نماید . پیوند سازی PBN یکی تکنیک های کلاه سیاه است که در شرایطی که در اجرای آن به صدق فعالیت نکنید بدون شک مشتمل بر جریمه های گوگل خواهید شد .

سئوی سایت وردپرس چه میباشد ؟

 

به همگی کارهایی که برای باصرفه سازی یک تارنما وردپرسی در موتورهای کاوش انجام می شود بهینه سازی وب سایت وردپرس می‌گویند در شرایطی‌که وب سایت تان وردپرسی است و می‌خواهید آن را به صورت بی نقص با صرفه سازی فرمایید حتما مقاله سئوی وب سایت وردپرس را مطالعه بفرمایید .

چرا یاد گرفتن سئو وب سایت برای صاحبان اینترنت سایتها دارای اهمیت است؟

از‌آنجا‌که میلیون‌ها نفر همگی روزه برای یافتن جواب سوال های یا این که جستن جنس و سرویس ها ما یحتاج خویش به موتورهای کاوش به خصوص گوگل مراجعه می نمایند و با دقت به آمارهای بدست آمده فقط ۷ % از یوزرها , صفحات دوم به آن گاه و بیشتر یوزرها ۵ سود نخستین کاغذ حاصل را مرور می نمایند .

 

بدین ترتیب وصال به روستا مرتبه نخستین برای اکثری از اینترنت مستر ها و صاحبان سایتهای اینترنتی برای اخذ بازدیدکننده و یا این که مشتری اهمیت بالای داراست .

 

سئو وب سایت یا این که به عبارتی باصرفه سازی تارنما برای موتورهای کاوش یا این که به لهجه معمولی راحت خیس چشم شدن در دنیای وب , امروزه تبدیل به علمی شده‌است که فارغ از آن هیچ کسب و فعالیت اینترنتی به سود نمیرسد .

 

این بدان معناست که در شرایطی که شما شایسته ترین برنامه نویس , شایسته ترین طراح رابط کاربری باشید و یا این که به طور کلی صاحب و مالک شایسته ترین وب سایت نیز که باشید , تا‌وقتی‌که با دعوا بهینه سازی سایت شناخت نداشته باشید نمیتوانید در مرحله وب سرویس ها , مال یا این که غیره را به مخاطبانتان معرفی فرمایید یا این که به فروش برسانید .

ضرورت سئوی وب سایت برای کسب شغل های اینترنتی

بنابرین سئو وب سایت یک مبحث حتمی برای همگی وبمستران و طراحان وبسایت ها هست که می بایست با آن شناخت داشته باشند .

 

در‌این بازار دوچندان رقابتی , امروزه موفقیت هرکسی در کسب و عمل اینترنتی , متعلق به علم سئو وب سایت و با صرفه سازی سایت است چون به شما در جهت پرورش کسب و کارتان و همینطور وصال به هدف ها کسب و کاریتان امداد می نماید .

 

دقت فرمایید که حضور شما در مرتبه های بالا در کاوش عبارات دارای ربط به کسب و کارتان اعتماد یوزرها را به سایت شما بیشتر می نماید و سبب ساز دارای شهرت شدن برندتان میگردد .

مخاطبان زمان فراگیری سئوی سایت

 

ما بر این عقیده ایم که هر وبمستری برای بالا بردن جايگاه وب سایت خویش در موتور های جستجو گر و ارتقا مخاطب نیاز به پی بردن دانش سئوی وب سایت و سئو وب سایت دارااست . بطور مختص مخاطبان زمان یادگرفتن بهینه سازی سایت , اشخاص تحت می‌باشند :

 

·       صاحبان کسب و فعالیت

·       مدیران ارشد تارنما های شرکتی و فردی

·       بلاگ نویسان

·       بازاریابان محتوا

·       مدیران دیجیتال

·       مدیران بازاریابی

·       متخصص ها فناوری داده ها

·       اشخاص جویای عمل در حوزه وب و بهینه سازی وب سایت

·       توسعه و گسترش دهندگان اینترنت

·       و همگی علاقمندانی که قصد دارا‌هستند سئوکار ماهر شوند .

 

هدف ها زمان یادگرفتن سئو سایت

 

اف تی سنتر با طرح ریزی ماهر و علم محور , مبادرت به برگزاری عصر فراگیری سئو کرده است و انگیزه کلیدی از برگزاری عصر فراگیری سئوی وب سایت و سئوی وب سایت رویش نیروهایی ماهر و مسلط به سئو وب سایت هست . به دلیل نیاز گسترده جامعه به نیروهای کارشناس سئو سایت , بازار فعالیت قابل قبولی جهت این رشته به وجود آمده است .

 

همینطور مدیران شرکتها و صاحبان سایت ها جهت ارتقا مرتبه وبسایت خویش در موتورهای کاوش مخصوصا گوگل و پیشی به دست آوردن از رقبای خویش نیاز به فراگرفتن تکنیک ها و راهکار های تازه می‌باشند . همگی کارآموزان در انتهای عصر به یک کارشناس بهینه سازی سایت تبدیل خواهند شد که به راحتی می‌توانند هر سایتی را باصرفه سازی کنند .

 

فراگیری صاحبان کسب و امور , یادگرفتن مدیران اینترنت سایتها

یادگرفتن اشخاص جهت جذب در بازار فعالیت

 

بعد از اتمام عصر فراگیری سئو سایت , شما قوی خواهید بود به :

 

ادراک چگونگی فعالیت موتورهای کاوش و پارامترهای آن

محاسبه و بررسی لغات حساس و گزینش شایسته ترین کلیدواژه متناسب با مورد کاری

ساخت و با صرفه سازی محتوای سایت

شناسایی نقاط ضعف و قوت وبسایت خویش جهت ارتقاء جايگاه

نظارت و بررسی رقبای خویش

شناسایی نقاط قوت و ضعف رقبا جهت پیشی به دست آوردن از آن ها

شناسایی راهکار سئوی سایت و گزینش شایسته ترین تاکتیک , متناسب با نیازخود

آغاز اجرای یک راهکار سئو وب سایت دارای اعتبار

بررسی نتیجه ها راهکار خویش در موتورهای کاوشگر , از جمله رجوع سپرده گذاری ( ROI )

بهبود کم کم تاکتیک های بهینه سازی سایت و حاصل خویش

بضاعت و توان بالابردن جايگاه تارنما در موتورهای کاوشگر

احاطه بدون نقص به کنسول جستجوی گوگل

بک لینک و پیوند سازی بصورت قادر و ارگانیک جهت کسب سکو سایت

 

پیش نیاز زمان

 

عصر فراگیری سئوی وب سایت فقط نیازمند علم فعالیت با وب و در صورت داشتن تارنما فعالیت با مدیر آن است و پیش‌نیاز دیگری ندارد .

بازار فعالیت سئو سایت

 

اکنون فعالیتهای آنلاین بخش طلاق ناپذیری از معاش اشخاص متعدد جامعه را تشکیل میدهد . اشخاص جامعه برای بدست آوردن داده ها , رابطه با دیگر افراد , خرید و سرگرمی از وب استعمال می نمایند .

 

همانگونه که میدانید فراگیری سئو سایت نقش دوچندان مهمی در آتی شغلی موسسات فعال در حوزه تجارت الکترونیک دارااست . سکو وبسایت در موتورهای کاوش تاثیر اکثری در کسب و عمل شرکت های دارااست و بیشتر شرکت های همت میکنند در حاصل جستجوی موتورهای کاوش به ویژه گوگل درجه بهتری داشته باشند .

 

در حقیقت سکو خوبتر سایت در موتورهای کاوش به رونق کسب و عمل اینترنتی موسسه ها می انجامد چیزی که از آن تحت عنوان دیجیتال مارکتینگ و یا این که دیجیتالی یاد می شود .

 https://ismaeilsahab.ir/seo-consulting/

براین اساس کلیه موسسه ها و یا این که هر کسب و عمل اینترنتی برای موفقیت نیازمند بهینه سازی سایت می‌باشند و سئوکاران بیشتر در حوزه تحت جذب بازار عمل میگردند :

 

موسسات محرمانه و سازمان های مدنی تحت عنوان کارشناس بهینه سازی وب سایت

شرکت ها طراحی وب سایت و سئوی وب سایت

فعالیت به صورتی پروژه ای و جداگانه

کلیدواژه ها و سئوی وب سایت

 

شیوه تحقیق و پژوهش کلیدواژه و جزء‌جزء‌کردن و بررسی رقابتی بودن

شیوه تعیین و بکارگیری مطلوب لغت ها دارای اهمیت در سایت

محاسبه ظریف رده و تعداد کلمه ها هر کلیدواژه در هر ورقه


/ 0 نظر / 198 بازدید